2024. április 29. hétfő
Állásajánlat

HungaroMet: 2024. április 8. 16:23

LIFE IP HungAIRy – Kommunikációs koordinátor

A HungaroMet Zrt. LIFE IP HungAIRy – Kommunikációs koordinátor pozícióba munkatársat keres határozott időre, 2026. december 31-ig.

letöltés [pdf: 203 KB]

A HungaroMet Nonprofit Zrt. 2023. decemberében alapított társaságként, megújult formában folytatja a több mint 150 éves múltra visszatekintő Országos Meteorológia Szolgálat kibővített feladatait. Számunkra a múlt értékeinek megőrzése mellett a napjaink sokszínű kihívásainak való megfelelés a jövő sikereinek záloga.

Ha elkötelezett vagy a környezetvédelem iránt, szeretnél részese lenni egy dinamikus projekt csapatnak, akkor Társaságunk lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • a HungaroMet Nonprofit Zrt. LIFE HungAIRy integrált projekt kommunikációs stratégiájának kidolgozása és megvalósítása
    a csapattagok részvételével;
  • LIFE HungAIRy integrált projekt kommunikációs feladatainak ellátása;
  • a projekt partnerség feladatainak nyomonkövetése, koordinálása;
  • a közösségi média oldalak és a weboldalak teljes körű menedzselése az arculati szabályoknak megfelelően
    (üzemeltetés, karbantartás, tartalomírás, szerkesztés, feltöltés);
  • háttéranyagok összeállítása, kreatív tartalmak előállítása, kommunikációs anyagok készítése, sajtóközlemények megírása.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • felsőfokú kommunikációs és/vagy marketing szakirányú végzettséget szereztél;
  • legalább 2 év szakirányú tapasztalatod van PR és/vagy kommunikáció területen;
  • tapasztalattal rendelkezel kommunikációs kampányok tervezésében és megvalósításában, webes felültek,
    social media oldalak kezelésében és tartalomgyártásban, prezentációkészítésben;
  • kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészséggel bírsz;
  • haladó szinten ismered az MS Office csomagot;
  • rendelkezel tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudással szóban és írásban;
  • terhelhetőség, elkötelezettség, proaktivitás, stratégiai gondolkodásmód jellemző rád.

AZ ELBÍRÁLÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • projektkommunikációban szerzett tapasztalat.

TULAJDONSÁGOK, MELYEK SZÁMUNKRA FONTOSAK:

  • komplex látásmód, jó problémamegoldó képesség;
  • koncepcionális gondolkodás;
  • önálló proaktív munkavégzés;
  • csapatmunkára való alkalmasság;
  • hatékony és precíz munkavégzés;
  • kreativitás, rugalmasság, nyitottság;
  • lényeglátás.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL A HUNGAROMET CSAPATÁHOZ:

  • biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • támogató munkahelyi légkörben dolgozhatsz;
  • változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1024 Budapest, Kitaibel Pál utca 1.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – és motivációs leveledet a hr@met.hu e-mail címre küldd meg részünkre!